Menu

Uitslagen 2016/2017

Eindklassement Kids Run gemeente Aa en Hunze 

GIETEN - Op vrijdagavond 21 juli worden om 19.00 uur op de brink in Gieten de bekers en certificaten uitgereikt aan de snelste kinderen van de Kids Run, het individueel klassement hardlopen van de gemeente Aa en Hunze. In de afgelopen maanden zijn wedstrijden georganiseerd in Rolde, Gasselte, Ekehaar, Annerveenschekanaal, Annen, Gieten en Grolloo.

Om een beker te winnen moeten de jongens en meisjes minimaal drie keer hebben meegedaan aan een wedstrijd. Iedereen die minimaal vier keer heeft deelgenomen, krijgt bovendien een certificaat en maakt kans om na loting een trainingspak te winnen dat is aangeboden door Valkema Sport 2000 in Veendam.

Let op! Zoals vermeld in het reglement tellen de beste vijf uitslagen mee voor het eindklassement.

Groep 4 jongens:

1. Thobian de Groot, Gieten (119 punten)

Groep 5 jongens:

1. Julian Potse, Gieterveen (121 punten)
1. Daan Esschendal, Eexterveen (121 punten)
2. Nick Siepel, Gieten (105 punten)
3. Max Draaijer, Gasselte (80 punten)

Groep 6 jongens:

1. Daan Boelens, Rolde (113 punten)
2. Cris Hadderingh, Gasselte (110 punten)
3. Rens Wiechers, Rolde (101 punten)

Groep 7 jongens:

1. Joost Pentenga, Eexterzandvoort (125 punten)
2. Stijn Krol, Gasselte (63 punten)

Groep 8 jongens: 

1. Thijs Esschendal, Eexterveen (116 punten)
2. Bryan Potse, Gieterveen (113 punten)

Groep 3 meisjes:

1. Emma Deenen, Rolde (125 punten)

Groep 4 meisjes: 

1. Femke Hadderingh, Gasselte (125 punten)
2. Zoë de Jong, Gasselte (54 punten)

Groep 5 meisjes:

1. Rianne Nieuwenhuis, Gieten (52 punten)

Groep 6 meisjes:

1. Daphne Lahuis, Gasselte (125 punten)
2. Steffanie Hilbolling, Gasselte (111 punten)
3. Liza Meijer, Rolde (109 punten)

Groep 7 meisjes:

1. Fleur Wildeboer, Eexterveen (125 punten)

Groep 8 meisjes:

1. Lyen de Vrieze, Gasselte (121 punten)
2. Sarah Veenhuis, Gieten (105 punten)
3. Ellen Hadderingh, Gasselte, (100 punten)

Het bijgewerkte klassement Kids Run gemeente Aa en Hunze na 7 wedstrijden
(Alleen kinderen die minimaal drie keer hebben meegedaan kunnen een beker winnen!!!!)

Uitslagen jeugdwedstrijden Omloop Grolloo zaterdag 8 juli 2017

Jongens groep 3:

  1. 25 punten: Mads Lubbers, Grolloo
  2. 23 punten: Tom van Mannekes, Schoonloo
  3. 21 punten: Jeff van der Weide, Grolloo
  4. 19 punten: Henning Schutrup, Grolloo

Jongens groep 4:

  1. 25 punten: Heiko Maters, Grolloo
  2. 23 punten: Tycho Andriessen, Grolloo
  3. 21 punten: Jelte Jagt, Grolloo
  4. 19 punten: Thobian de Groot, Gieten
  5. 18 punten: Thijs Drienhuis, Grolloo
  6. 17 punten: Dion Beijering, Grolloo

Jongens groep 5:

  1. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
  2. 23 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
  3. 21 punten: Olle Krol, Eext
  4. 19 punten: Nick Siepel, Gieten
  5. 18 punten: Max Draaijer, Gasselte

Jongens groep 6:

  1. 25 punten: Henk Jan Jaspers, Eext
  2. 23 punten: Keean Struik, Grolloo
  3. 21 punten: Daan Boelens, Rolde
  4. 19 punten: Rens Wiechers, Rolde
  5. 18 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
  6. 17 punten: Ruben Kamst, Rolde
  7. 16 punten: Sander Stanneveld, Eext

Jongens groep 7:

  1. 25 punten: Mans Dikland, Grolloo
  2. 23 punten: Sverre Krol, Eext

Jongens groep 8:

  1. 25 punten: Rune Krol, Eext
  2. 23 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
  3. 21 punten: Bryan Potse, Gieterveen

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Linde Warringa, Grolloo
  2. 23 punten: Emma Deenen, Rolde
  3. 21 punten: Sanne Moonen, Grolloo

Meisjes groep 4:

  1. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
  2. 23 punten: Nienke Mulder, Grolloo
  3. 21 punten: Zoë de Jong, Gasselte

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Charlotte Mars, Grolloo
  2. 23 punten: Janine Hagting, Grolloo
  3. 21 punten: Rianne Nieuwenhuis, Gieten
  4. 19 punten: Julia van der Weide, Grolloo

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Liza Meijer, Rolde
  2. 23 punten: Lotte Sanders, Gasselte
  3. 21 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
  4. 19 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
  5. 18 punten: Kim Hollander, Gasteren
  6. 17 punten: Annelie Mulder, Grolloo
  7. 16 punten: Yliana de Groot, Gieten

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen

Meisjes groep 8:

  1. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
  2. 23 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
  3. 21 punten: Maika van der Weide, Grolloo
  4. 19 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
  5. 18 punten: Lieke Schrotenboer, Grolloo
  6. 17 punten: Daniëlle Ormèk, Rolde
  7. 16 punten: Maureen Steenblik, Grolloo

 

Uitslagen Run van Gieten zaterdag 13 mei 2017

Jongens groep 3:

  1. 25 punten: Elyezel Kaburo, Gieten
  2. 23 punten: Jelte Buerman, Gieten
  3. 21 punten: Sil Brouwer, Gieten
  4. 19 punten: Jelte Koops, Gieten
  5. 18 punten: Jorn Bebingh, Gieten
  6. 17 punten: Scott Tingen, Gieten
  7. 16 punten: Daan Eitens, Eexterveen
  8. 15 punten: Daan van der Leij, Gieten
  9. 14 punten: Tom Boersma, Gieten
  10. 13 punten: Daan Kombrink, Gieterveen
  11. 12 punten: Jaylani Wiering, Gieten
  12. 11 punten: Bart Stek, Eexterveen
  13. 10 punten: Dion Veldman, Eexterveen
  14. 09 punten: Robin Wiggerman, Gieten
  15. 08 punten: Milan Meijer, Gieten
  16. 07 punten: Pepijn Marsman, Gieten
  17. 06 punten: Georgette Potse, Gieten
  18. 05 punten: Lars Oostra, Gieten

Jongens groep 4:

  1. 25 punten: Julian Geertsema, Gieten
  2. 23 punten: Thije van Elteren, Gieten
  3. 21 punten: Thomas Mellema, Gieten
  4. 19 punten: Remco de Jonge, Gieten
  5. 18 punten: Rafael Rieske, Gieten
  6. 17 punten: Sander van Oostenbruggen, Gieten
  7. 16 punten: Thobian de Groot, Gieten
  8. 15 punten: Lenn Weites, Gieten
  9. 14 punten: Niels Bouwman, Gieten
  10. 13 punten: Quinten Scheepers, Gasselternijveen
  11. 12 punten: Stijn Hilbolling, Gieten
  12. 11 punten: Mats Tingen, Gieten
  13. 10 punten: Jurjen Kamping, Gieten
  14. 09 punten: Melle Berk, Gieten
  15. 08 punten: Jayden Zuurt, Gieten
  16. 07 punten: Jannes Koops, Gieterveen
  17. 06 punten: Ruben Kok, Gasselternijveen
  18. 05 punten: Nick Meijer, Gieten
  19. 04 punten: Martijn Huizing, Gieten

Jongens groep 5:

  1. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
  2. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
  3. 21 punten: Lucas Duursma, Eext
  4. 19 punten: Nick Siepel, Gieten
  5. 18 punten: Brent Pronk, Gieten
  6. 17 punten: Olle Krol, Eext
  7. 16 punten: Joris Wigchers, Gieten
  8. 15 punten: Guido Harms, Eext
  9. 14 punten: Kian Bats, Gieten
  10. 13 punten: Jazz Piontek, Gasselternijveen
  11. 12 punten: Wiebe Brilleman, Gieten
  12. 11 punten: Rick Storm, Gieten
  13. 10 punten: Max Draaijer, Gasselte
  14. 09 punten: Jesper Baert, Gieten
  15. 08 punten: Roland van Dellen, Gieterveen

Jongens groep 6:

  1. 25 punten: Henk Jan Jaspers, Eext
  2. 23 punten: Sven van Seijen, Gieten
  3. 21 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
  4. 19 punten: Daan Boelens, Rolde
  5. 18 punten: Nick Brand, Gasselternijveen
  6. 17 punten: Sander Stanneveld, Eext
  7. 16 punten: Jasper Gaasterland, Eext
  8. 15 punten: Joris Jans, Eexterveen
  9. 14 punten: Dennis Braams, Gieterveen
  10. 13 punten: Ruben Brink, Gieten

Jongens groep 7:

  1. 25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
  2. 23 punten: Max Lenstra, Gieten
  3. 21 punten: Tijn Hoogland, Gieten
  4. 19 punten: Boris Meijer, Gieten
  5. 18 punten: Karsten Hilbrands, Gieten
  6. 17 punten: Stijn Krol, Gasselte
  7. 16 punten: Hugo van Oostenbruggen, Gieten
  8. 15 punten: Jeroen Meertens, Gieten
  9. 14 punten: Wouter van Dijk, Gieten
  10. 13 punten: Joran Sobering, Gieten
  11. 12 punten: Jasper Brilleman, Gieten
  12. 11 punten: Jari Schutrup, Eext
  13. 10 punten: Merijn Berghuis, Gieten
  14. 09 punten: Sverre Krol, Eext
  15. 08 punten: Viggo Maris, Gieten
  16. 07 punten: Daniel de Jong, Gieten

Jongens groep 8:

  1. 25 punten: Jelmer Versendaal, Gieten
  2. 23 punten: Rune Krol, Eext
  3. 21 punten: Patrick Nieuwenhuis, Gieten
  4. 19 punten: Justin Boer, Eext
  5. 18 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
  6. 17 punten: Huib Torenbosch, Gieten
  7. 16 punten: Thom Brouwer, Gieten
  8. 15 punten: Jorian Lokken, Gasselternijveen
  9. 14 punten: Bryan Potse, Gieterveen
  10. 13 punten: Roan Pul, Gieten

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
  2. 23 punten: Evi Wigchers, Gieten
  3. 21 punten: Lenthe van Halen, Gieten
  4. 19 punten: Demi Pepping, Eext
  5. 18 punten: Mirthe van der Leij, Gieten
  6. 17 punten: Lotte Glastra, Gieten
  7. 16 punten: Esmee Lammers, Gieten
  8. 15 punten: Shahd Alsalamen, Gieten
  9. 14 punten: Noor Brink, Gieten
  10. 13 punten: Carmen Heeling, Eexterveen
  11. 12 punten: Dewi van Houselt, Gieten
  12. 11 punten: Dycke ter Veen, Gieten

Meisjes groep 4:

  1. 25 punten: Suze van de Glas, Gieten
  2. 23 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
  3. 21 punten: Naia Ali, Gieten
  4. 19 punten: Carlijn Enting, Eext
  5. 18 punten: Jolé Looma, Eext
  6. 17 punten: Marit Tebbertman, Gieten
  7. 16 punten: Lise Docter, Gieten
  8. 15 punten: Romy van Dijk, Gieten
  9. 14 punten: Noor Maris, Gieten
  10. 13 punten: Evi Blomberg, Eexterveen
  11. 12 punten: Marit Royers, Gieterveen
  12. 11 punten: Renske van der Veen, Gieten
  13. 10 punten: Zoë de Jong, Gasselte
  14. 09 punten: Romée Warners, Eexterveen
  15. 08 punten: Julia Bronsema, Gieten
  16. 07 punten: Fien Bakker, Gieten
  17. 06 punten: Dana Kroes, Gieten
  18. 05 punten: Aimy de Vos, Gasselternijveen
  19. 04 punten: Inge Sloots, Gieterveen
  20. 03 punten: Marijn Zandvoort, Gieten

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Laura Torenbos, Gieterveen
  2. 23 punten: Zoë Pepping, Eext
  3. 21 punten: Benthe Hilbolling, Gieten
  4. 19 punten: Suzanne de Jong, Gieten
  5. 18 punten: Rianne Nieuwenhuis, Gieten
  6. 17 punten: Erynn Myles, Gieten
  7. 16 punten: Carlin Kinds, Gieten
  8. 15 punten: Demi Bouwmeester, Gieten
  9. 14 punten: Indi Lenstra, Gieten
  10. 13 punten: Inge Venema, Gieten
  11. 12 punten: Myrthe Oostra, Gieten
  12. 11 punten: Reza Haandrikman, Gieten

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2. 23 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
  3. 21 punten: Liza Meijer, Rolde
  4. 19 punten: Lotte Sanders, Gasselte
  5. 18 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
  6. 17 punten: Josje Meertens, Gieten
  7. 16 punten: Linn van Elteren, Gieten
  8. 15 punten: Jasmijn Geertsema, Gieten
  9. 14 punten: Zoë van Veen, Gieten
  10. 13 punten: Anniek Enting, Eext
  11. 12 punten: Helen de Vries, Gieterveen
  12. 11 punten: Maud Comino, Gieten
  13. 10 punten: Silke Lokhorst, Gieten
  14. 09 punten: Maurien Oosterhuis, Gieten

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
  2. 23 punten: Mare Versendaal, Gieten
  3. 21 punten: Noël Drent, Gieterveen
  4. 19 punten: Shannon de Vos, Gasselternijveen
  5. 18 punten: Merel Enting, Eext
  6. 17 punten: Féline Maring, Gieten
  7. 16 punten: Daphne Matthijssen, Eext

Meisjes groep 8:

  1. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
  2. 23 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
  3. 21 punten: Dominque Mulder, Gieten
  4. 19 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
  5. 18 punten: Eva Wubs, Gieten
  6. 17 punten: Daphne Lammers, Gieten
  7. 16 punten: Isa Toutenhoofd, Gieten
  8. 15 punten: Daniëlle Ormèl, Rolde

De foto is gemaakt door Tina Kolthof

 

Uitslag Lutje Turfje Loop Annerveenschekanaal 8 april 2017
Meisjes groep 4:

  1.  25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
  2.  23 punten: Dieuwke Buerman, Gieten
  3.  21 punten: Lieke Koopmans, Annerveenschekanaal
  4.  19 punten: Megan Smit, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 5:

  1.  25 punten: Yasmijn Evers, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 6:

  1.  25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2.  23 punten: Liza Meijer, Rolde
  3.  21 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
  4.  19 punten: Lotte Sanders, Gasselte
  5.  18 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
  6.  17 punten: Yliana de Groot, Gieten

Meisjes groep 7:

  1.  25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
  2.  23 punten: Isis Kremer, Annerveenschekanaal
  3.  21 punten: Sophie Verboom, Annerveenschekanaal
  4.  19 punten: Filien de Vries, Annerveenschekanaal

Meisjes groep 8:

  1.  25 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
  2.  23 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
  3.  21 punten: Danielle Ormèl, Rolde

Jongens groep 3:

  1.  25 punten: Jelte Buerman, Gieten
  2.  23 punten: Duuk Bokma, Annerveenschekanaal

Jongens groep 4:

  1.  25 punten: Thobian de Groot, Gieten

Jongens groep 5:

  1.  25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
  2.  23 punten: Julian Potse, Gieterveen
  3.  21 punten: Milan Kremer, Annerveenschekanaal
  4.  19 punten: Nick Siepel, Gieten
  5.  18 punten: Fabian van der Vlag, Annerveenschekanaal
  6.  17 punten: Max Draaijer, Gasselte
  7.  16 punten: Ryan Smit, Annerveenschekanaal

Jongens groep 6:

  1.  25 punten: Daan Boelens, Rolde
  2.  23 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
  3.  21 punten: Rens Wiechers, Rolde

Jongens groep 7:

  1.  25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
  2.  23 punten: Thomas van der Vlag, Annerveenschekanaal

Jongens groep 8:

  1.  25 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
  2.  23 punten: Bryan Potse, Gieterveen

Uitslag is onder voorbehoud? U wilt reageren op de uitslag? Stuur dan even een mail naar paul@runvangieten.nl of bel 06-25147406.

 

 

Het bijgewerkte klassement Kids Run gemeente Aa en Hunze na 4 wedstrijden
(Alleen kinderen die minimaal drie keer hebben meegedaan kunnen een beker winnen!!!!)

Kids Run Annen zondag 26 maart 2017

Groep 3 meisjes:

01. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
02. 23 punten: Doortje Malewicz, Eext
03. 21 punten: Jildou Jansen, Annen
04. 19 punten: Eva van der Laan, Annen
05. 18 punten: Caitlyn Siegers, Annen
06: 17 punten: Iris Venhuizen, Annen
07. 16 punten: Esmee Lood, Annen
08. 15 punten: Lynn Jonkers, Annen
09. 14 punten: Danique Douwes, Annen
10. 13 punten: Tess Jonkers, Annen
11. 12 punten: Julia van Vugt, Annen

Groep 4 meisjes:

01. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Zoë de Jong, Gasselte
03. 21 punten: Anouk Gordijn, Annen
04. 19 punten: Bente Aalders, Annerveenschekanaal

Groep 5 meisjes:

01. 25 punten: Imre Boschma, Annen
02. 23 punten: Esra van der Laan, Annen
03. 21 punten: Myrthe van Maar, Annen
04. 19 punten: Noa Hogenberg, Annen
05. 18 punten: Isa Venhuizen, Annen

Groep 6 meisjes:

01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Michelle Timmer, Annen
03. 21 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
04. 19 punten: Lotte Sanders, Gasselte
05: 18 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
06. 17 punten: Anniek Enting, Eext
07. 16 punten: Isa Boerema, Annen
08. 15 punten: Yliana de Groot, Gieten

Groep 7 meisjes:

01. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen

Groep 8 meisjes:

01. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Anna-Romee van der Spoel, Eexterveen
03. 21 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
04. 19 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
05: 18 punten: Jolijn Blauw, Annen
06. 17 punten: Daniëlle Ormèl, Rolde

Groep 3 jongens:

01. 25 punten: Thijs Kuitse, Annen
02. 23 punten: Xander Siegers, Annen
03. 21 punten: Wessel Hamminga, Annen
04. 19 punten: Noa Sanders, Annen
05: 18 punten: Wietse Wijnja, Annen
06. 17 punten: Stef Dijk, Annen

Groep 4 jongens:

01. 25 punten: Thobian de Groot, Gieten
02. 23 punten: Lars Hogenberg, Annen

Groep 5 jongens:

01. 25 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
02. 23 punten: Thijs Valkenburg, Annen
03. 21 punten: Sem Kuitse, Annen
04. 19 punten: Tobias Wijnbergen, Annen
05: 18 punten: Julian Potse, Gieterveen
06. 17 punten: Bjorn de Jonge, Annen
07. 16 punten: Fedde Prins, Annen
08. 15 punten: Mark de Haan, Annen
09. 14 punten: Milan Reitseman, Annen
10. 13 punten: Nick Siepel, Gieten
11. 12 punten: Harm Stadsman, Annen
12. 11 punten: Coen Kuipers, Annen
13. 10 punten: Max Draaijer, Gasselte

Groep 6 jongens:

01. 25 punten: Henk-Jan Jaspers, Eext
02. 23 punten: Jochem Wels, Annen
03. 21 punten: Daan Boelens, Rolde
04. 19 punten: Rens Wiechers, Rolde
05: 18 punten: Sander Stanneveld, Eext

Groep 7 jongens:

01. 25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
02. 23 punten: Pepijn Aalders, Annerveenschekanaal

Groep 8 jongens:

01. 25 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
02. 23 punten: Bas Ros, Annen
03. 21 punten: Bryan Potse, Gieterveen

Mist een uitslag? Stuur dan even een mail naar paul@runvangieten.nl of bel 06-25147406

 

Uitslagen Broekstreker veldloop 15 januari 2017 

Jongens groep 3:

1. 25 punten: Bram Strijk, Ekehaar
2. 23 punten: Wilco Brinkman, Amen

Jongens groep 4: 

1. 25 punten: Jette Jagt, Grolloo
2. 23 punten: Johnny Hendriks, Ekehaar
3. 21 punten: Thobian de Groot, Gieten
4. 19 punten: Mark Bonder, Eldersloo

Jongens groep 5:

1. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
2. 23 punten: Daan Esschendal, Eexterveen
3. 21 punten: Nick Siepel, Gieten
4. 19 punten: Thijs Stoffers, Ekehaar
5. 18 punten: Max Draaijer, Gasselte

Jongens groep 6:

1. 25 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
2. 23 punten: Daan Boelens, Rolde
3. 21 punten: Rens Wiechers, Rolde

Jongens groep 7:

1. 25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
2. 23 punten: Stijn Krol, Gasselte
3. 21 punten: Bart Stevens, Ekehaar

Jongens groep 8: 

1. 25 punten: Thijs Esschendal, Eexterveen
2. 23 punten: Bryan Potse, Gieterveen

Meisjes groep 3: 

1. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
2. 23 punten: Naomi Brinkman, Ekehaar

Meisjes groep 4:

1. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte

Meisjes groep 5:

1. 25 punten: Tessa Brinkman, Amen

Meisjes groep 6:

1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
2. 23 punten: Lotte Sanders, Gasselte
3. 21 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
4. 19 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte

Meisjes groep 7:

1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen
2. 23 punten: Dominique Hendriks, Ekehaar

Meisjes groep 8:

1. 25 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
2. 23 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
3. 21 punten: Danielle Ormèl, Rolde
4. 19 punten: Megan Sikkens, Ekehaar

 

 

Uitslagen eerste editie Derde Kerstdag Kids Cross in Gasselte 27-12-2016

Meisjes groep 3:

  1. 25 punten: Emma Deenen, Rolde

Meisjes groep 5:

  1. 25 punten: Laura Nieborg, Gasselte

Meisjes groep 6:

  1. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
  2. 23 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
  3. 21 punten: Lotte Sanders, Gasselte
  4. 19 punten: Liza Meijer, Rolde
  5. 18 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten

Meisjes groep 7:

  1. 25 punten: Fleur Wildeboer, Eexterveen

Meisjes groep 8:

  1. 25 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
  2. 23 punten: Dominique Mulder, Gieten
  3. 21. Punten: Sarah Veenhuis, Gieten
  4. 19 punten: Daniëlle Ormèl, Rolde

Jongens groep 3:

  1. 25 punten: Sven Rouw, Gasselte

Jongens groep 4:

  1. 25 punten: Thobian de Groot, Gieten

Jongens groep 5:

  1. 25 punten: Julian Potse, Gieterveen
  2. 23 punten: Nick Siepel, Gieten

Jongens groep 6:

  1. 25 punten: Bas Hoefste, Gasselte,
  2. 23 punten: Daan Boelens, Rolde
  3. 21 punten: Rens Wiechers, Rolde
  4. 19 punten: Jens Rouw, Gasselte

Jongens groep 7:

  1. 25 punten: Joost Pentenga, Eexterzandvoort
  2. 23 punten: Stijn Krol, Gasselte

Jongens groep 8:

  1. 25 punten: Bryan Potse, Gieterveen

 

 

Zevende editie Kids Run Aa en Hunze is begonnen

ROLDE - De zevende editie van de Kids Run van de gemeente Aa en Hunze is vrijdagavond 9 september van start gegaan. Net als in de twee afgelopen jaren werd het spits afgebeten in Rolde. In tegenstelling tot de eerste twee edities - toen viel de regen met bakken uit de hemel - was het deze keer prachtig weer. Zo'n 150 leerlingen van basisscholen in de gemeente Aa en Hunze hebben zich uiteindelijk aangemeld voor de jeugdloop over 1000 meter.

Na afloop van de laatste wedstrijd in Rolde stonden twee prijsuitreikingen op het programma. Eerst werden de snelste kinderen van Rolde gehuldigd, daarna mochten de snelste kinderen van het dagklassement van de Kids Run Aa en Hunze op het podium staan om de prijs in ontvangst te nemen.

De volgende wedstrijd is op derde kerstdag in Gasselte. Dan vindt de eerste editie plaats van de kids cross.

De foto's zijn gemaakt door Paul Abrahams. 

 

Uitslagen Roldermarktloop vrijdag 9 september 2016 (onder voorbehoud)

Jongens groep 3:

01. 25 punten: Fiebe van Delden, Rolde
02. 23 punten: Wout Koerts, Rolde
03. 21 punten: Arvin Kunst, Rolde
04. 19 punten: Gijs Ernens, Rolde
05. 18 punten: Igor van den Berg, Rolde
06. 17 punten: Silvan Lingbeek, Rolde
07. 16 punten: Nicu Borghoff, Rolde
08. 15 punten: Magnus Moerman, Rolde
09. 14 punten: Pascal Radix, Rolde
10. 13 punten: Damien Westebring, Rolde
11. 12 punten: Alexander Vrieling, Marwijksoord
12. 11 punten: Ruben Stoffers, Rolde

Meisjes groep 3:

01. 25 punten: Emma Deenen, Rolde
02. 23 punten: Nienke Loorbach, Rolde
03. 21 punten: Noor Speulman, Anderen
04. 19 punten: Ledona Samor, Rolde
05. 18 punten: Iris Paas, Rolde
06. 17 punten: Sasja Glas, Nooitgedacht

Jongens groep 4:

01. 25 punten: Sascha Westebring, Rolde
02. 23 punten: Thobian de Groot, Gieten
03. 21 punten: Laurens Nijholt, Rolde
04. 19 punten: Niek de Jong, Rolde
05. 18 punten: Tom Nijmeijer, Rolde
06. 17 punten: Roan Snaak, Rolde
07. 16 punten: Hein Hendriks, Rolde
08. 15 punten: Wout van der Lei, Rolde
09. 14 punten: Stijn Jansen, Nooitgedacht
10. 13 punten: Dylan Kok, Rolde
11. 12 punten: Julius van den Borg, Rolde
12. 11 punten: Owen Alberts, Rolde

Meisjes groep 4:

01. 25 punten: Femke Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Rosalie Schut, Gasselte
03. 21 punten: Madeleine Fokkema, Rolde
04. 19 punten: Annelinde Fokkema, Rolde
05. 18 punten: Dion Kamp, Rolde
06. 17 punten: Mia Moerman, Rolde
07. 16 punten: Nica Brouwers, Rolde
08. 15 punten: Laura Bolding, Rolde
09. 14 punten: Vera Teuben, Rolde
10. 13 punten: Demi Sipma, Nijlande
11. 12 punten: Lotte Kooij, Rolde
12. 11 punten: Mathilde Danen, Rolde

Jongens groep 5:

01. 25 punten: Youssef Karamou, Rolde
02. 23 punten: Julian Potse, Gieterveen
03. 21 punten: Nick Siepel, Gieten
04. 19 punten: Yoran Tinge, Rolde
05. 18 punten: Sem Borghoff, Rolde
06. 17 punten: Karsten Kamp, Rolde
07. 16 punten: Max Draaijer, Gasselte
08. 15 punten: Hans Borre, Rolde
09. 14 punten: Björn Klinkhamer, Rolde
10. 13 punten: Thijs Ottens, Rolde
11. 12 punten: Mads Moerman, Rolde
12. 11 punten: Stan Benjamins, Rolde

Meisjes groep 5:

01. 25 punten: Jorinde Stremler, Rolde
02. 23 punten: Lorraine van der Meulen, Gieten
03. 21 punten: Bodil Speulman, Anderen
04. 19 punten: Lieke Brinkman, Rolde
05. 18 punten: Veerle Koerts, Rolde
06. 17 punten: Anniek Brinkman, Rolde
07. 16 punten: Ilse van der Linden, Rolde
08. 15 punten: Esmay Bonder, Rolde
09. 14 punten: Danieshja de Weerd, Rolde
10. 13 punten: Rianne Nieuwenhuis, Gieten

Jongens groep 6:

01. 25 punten: Kees Vonk, Rolde
02. 23 punten: Cris Hadderingh, Gasselte
03. 21 punten: Daan Boelens, Rolde
04. 19 punten: Teun van den Borg, Rolde
05. 18 punten: Thomas Pepping, Rolde
06. 17 punten: Dave Kok, Rolde
07. 16 punten: Ruben Kamst, Rolde
08. 15 punten: Rens Wiechers, Rolde
09. 14 punten: Mark Stoffers, Rolde
10. 13 punten: Jurre van Delden, Rolde

Meisjes groep 6:

01. 25 punten: Daphne Lahuis, Gasselte
02. 23 punten: Steffanie Hilbolling, Gasselte
03. 21 punten: Liza Meijer, Rolde
04. 19 punten: Lotte Sanders, Gasselte
05. 18 punten: Kim Hollander, Gasteren
06. 17 punten: Céline Lahuis, Gasteren
07. 16 punten: Jasmijn Veenhuis, Gieten
08. 15 punten: Mila de Jong, Rolde
09. 14 punten: Puk Langedijk, Rolde
10. 13 punten: Fenna Danen, Rolde
11. 12 punten: Jasmijn van den Borg, Rolde
12. 11 punten: Elle Marie Zuidema, Rolde
13. 10 punten: Denise Kuipers, Rolde
14. 09 punten: Yliana de Groot, Gieten

Jongens groep 7:

01. 25 punten: Koen Minks, Rolde
02. 23 punten: David Kamst, Rolde
03. 21 punten: Daan Hingstman, Rolde
04. 19 punten: Loen Holtrop, Rolde
05. 18 punten: Bram Schutrup, Rolde
06. 17 punten: Stijn Kooij, Rolde
07. 16 punten: Niels Nijmeijer, Rolde

Meisjes groep 7:

01. 25 punten: Vera van der Linden, Rolde
02. 23 punten: Abi Prendergast, Rolde
03. 21 punten: Meike van der Vaart, Nooitgedacht
04. 19 punten: Gwen Klinkhamer, Rolde
05. 18 punten: Daphne Stuurwold, Nooitgedacht
06. 17 punten: Maaike Dekker, Rolde
07. 16 punten: Jamila Snoek, Rolde
08. 15 punten: Rafef Samor, Rolde

Jongens groep 8:

01. 25 punten: Viggo Sipma, Rolde
02. 23 punten: Rick Bouma, Rolde
03. 21 punten: Sander Stel, Rolde
04. 19 punten: Wessel Smeenge, Rolde
05. 18 punten: Allon Keja, Rolde
06. 17 punten: Tiemen de Bos, Rolde
07. 16 punten: Tieme Baris, Rolde
08. 15 punten:  Bryan Potse, Gieterveen

Meisjes groep 8:

01. 25 punten: Ellen Hadderingh, Gasselte
02. 23 punten: Anna-Romée van der Spoel, Eexterveen
03. 21 punten: Romy Stadens, Rolde
04. 19 punten: Lyen de Vrieze, Gasselte
05. 18 punten: Eline Haaijer, Rolde
06. 17 punten: Sarah Veenhuis, Gieten
07. 16 punten: Dominique Mulder, Gieten
08. 15 punten: Madelon Geuzinge, Rolde
09. 14 punten: Daniëlle Ormel, Rolde
10. 13 punten: Emma van Bolhuis, Rolde

Wilt u reageren op de uitslag? Stuur dan een mail naar paul@runvangieten.nl

Natuurlijk mogen de kinderen meedoen aan alle zeven wedstrijden van de Kids Run van de gemeente Aa en Hunze, maar de beste vijf resultaten tellen mee voor het eindklassement!

 

Laatste bewerking: 16-7-2017 13.45 uur